Adres
BULLAIT

ul. Okulickiego 13/21
82-300 Elbląg
NIP: 5782640413
REGON: 280349429

BIURO
ul. Korczaka 3/8
81-473 Gdynia

KONTO
31 1950 0001 2006 0031 9990 0001

Telefon
Andrzej Stefaniszyn
dyrektor generalny
508-478-535
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Artur Wolski
dyrektor ds. przygotowania produkcji
516-842-192
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Fax
58 719 98 15

Email
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

OŚWIETLENIE STADIONU W ELBLĄGU

http://elblag.eu/index.php/miasto/11635-oswietlenie-stadionu-budowa-hali-odnawialne-zrodla-energii

"Oświetlenie stadionu, budowa hali, odnawialne źródła energii, czyli inwestycje 2018 roku "

PLAC ZABAW W ELBLĄGU

http://www.portel.pl/wiadomosci/ten-plac-byl-szkole-potrzebny/97991

"Przy Szkole Podstawowej nr 19 przy ul. Uroczej powstał kompleks sportowo-rekreacyjny. To kolejna inwestycja z budżetu obywatelskiego, z której mogą korzystać wszyscy mieszkańcy."

SKATEPARK GNIEZNO

www.naszemiasto.pl

 "Mimo niesprzyjającej aury dziś o godz. 17:30 Jacek Kowalski, Prezydent Miasta Gniezna dokonał otwarcia nowego skateparku, który przygotowywany był już od kilku miesięcy. Pośród urządzeń, które będą służyć sportowcom wyczynowym znajdują się tam między innymi: bank, quarterbowl, funboxz, disasterbox, flatrail czy flatbench... "

SKATEPARK ŻUKOWO

www.naszemiasto.pl

"Skatepark w Żukowie, w parku nad Jeziorkiem został oficjalnie otwarty. Ma słuzyć młodym mieszkańcom realizować sportowe pasje. Na razie czynny jest od godz. 9 do 18, jak tylko Energa zakończy swoje procedury i podłączy oświetlenie – będzie otwarty do godz. 21 ... "

PARK REKREACYJNO EDUKACYJNY W PASŁĘKU

www.portEL.pl

"W centrum Pasłęka na Placu Tysiąclecia powstał Park Rekreacyjno-Edukacyjny dla dzieci i młodzieży. Wydzielono strefy gier, zabaw, ćwiczeń i miejsce do spacerów, jest również miasteczko rowerowe. W poszczególnych strefach zamontowano urządzenia sportowe i rekreacyjne. Nie zapomniano również o ławeczkach dla dorosłych. W centralnej części placu wykonano także fontannę. Cały park wygląda imponująco..."

Skatepark Nowogard

www.wnowogardzie.pl

Skatepark choć jeszcze oficjalnie nie otwarty, jest już chyba najbardziej obleganym przez młodzież miejscem w Nowogardzie. Nie można zaprzeczyć, że był to strzał w dziesiątkę. Skatepark przyciągnął wielu młodych ludzi, i to nie tylko z Nowogardu ale i ze Stargardu Szczecińskiego, co można było zobaczyć po obcych rejestracjach na parkingach wokół pl. Szarych Szeregów.

Oświetlenie Lublin

www.lublin.naszemiasto.pl

Klub Motorowo-Żużlowy Lublin rozpocznie rozgrywki pierwszej ligi w poniedziałek 9 kwietnia,na własnym torze. Pierwszym przeciwnikiem będzie Orzeł Łódź. Polski Związek Motorowy opublikował terminarz na sezon 2012. Wiemy już także, kto zajmie się montażem oświetlenia na stadionie przy Al. Zygmuntowskich. W drodze przetargu MOSiR "Bystrzyca" wybrał ofertę elbląskiej firmy BULLAIT Andrzej Ciuchta.